SSS

Sıkça Sorulan Sorular

IQOS Nedir?

Sigaraya alternatif arayan yetişkin bir sigara tiryakisiyseniz, o zaman IQOS sizi bu yolda destekler. Dünya çapında aynı hedefe sahip 16.9 milyon yetişkin IQOS kullanıcısı gibi.

Klasik tütün lezzetinin modern yorumuyla IQOS, gerçek bir değişimin parçası olmak için bilimin ön saflarında yer alıyor.

HEETS Nedir?

Heets iqos ısıtıcı cihazlar için üretilen tütün kartuşlarıdır. Heets tütün yanmaz, ısınma sonucunda duman üretir. Sadece iqos ısıtıcı cihazlar ile birlikte kullanılır.

IQOS Tamir edilir mi

Web sitemizde ve mağazamızda ısıtıcı rezistans satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda teknik servisimiz tarafından rezistans değişimi yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Cihazlarda Garanti Varmı?

iQOS cihazların ülkemizde henüz garantili satışı yoktur. Firmamız bu konuda (1 hafta) kısıtlı garanti hizmeti sunar. Bunun yanı sıra tüm iqos cihazların arızaları teknik servisimiz tarafından makul fiyatlar ile giderilmektedir.

 

Siparişim Ne Zaman Gelir

Ödemeyi aldıktan hemen sonra siparişi işleme koymaya başlıyoruz. Siparişin işlenmesi 1 – 3 iş günü sürer. Bundan sonra sipariş teslimat servisine gider.

Teslimat ne kadar sürer?

Sipariş onayından 3 iş günü sonrasında ürünleriniz teslim edilir

Teslimat Nasıl Olacak

Paket, kurye/postacı tarafından siparişte belirtilen adrese teslim edilecektir. Bazı ülkelerde Uluslararası paket almak için imza gerekmektedir. Her parsel bir takip numarasıyla birlikte gelir. Takip numarasını kullanarak paketinizi takip edin ve teslimat durumu güncellemelerine abone olun. Öngörülemeyen durumlarda hızlı tepki verebilmek için. 

Paket varış ülkesine ulaştıktan sonra müşteri paketi teslim alma sorumluluğunu üstlenir.

Item added to cart.
0 items - 0,00

deneme bonusu veren siteler