ILUMA BRIGHT: Limited Edition Modelini Duyurdu

ILUMA BRİGHT, PMI Japonya, dumansız bir toplumu teşvik etmeyi amaçlayan sınırlı sayıda IQOS ILUMA PRİME BRIGHT’ı duyurdu.

ILUMA PRİME BRİGHT Nedir?

Japon medya kuruluşu mynavi’nin 14 Eylül tarihli bir raporuna göre, Philip Morris Japonya (PMI Japonya), 28 Eylül’den itibaren ILUMA BRIGHT adında sınırlı sayıda üretilen bir IQOS cihazını piyasaya sürecek.

Ürün lansmanı etkinliği öncesinde şirket, “PMI Japonya Yeni Ürün Lansmanı Etkinliği” düzenledi.

Şirketin ürün portföy yöneticisi Daniel Sevsek, basın toplantısında bir konuşma yaparak, “dumansız bir toplum” hedeflenen ILUMA serisinin ürün portföyünü tanıttı. Ayrıca 2023 çeyreği için iş güncellemeleri sağladı ve sınırlı sayıda üretilen IQOS ILUMA’yı duyurdu.

Daniel, “dumansız bir toplum” hedefine ulaşmak için IQOS ILUMA serisinin, 2021’deki lansmanından bu yana geçen iki yıl içinde çeşitli ürün kombinasyonları yoluyla genişletildiğini vurguladı. Şimdi “TEREA” 21 seçeneği tanıttı ve ” SENTIA” seçeneği 13 seçeneğe genişletildi. Bu, halihazırda IQOS ILUMA serisini kullanan kişilere yeni seçenekler sunar.

  • İqos kullanıcı sayısı 27,2 milyon kişiye yükseldi.

Philip Morris International’ın (PMI) son raporuna göre, Haziran 2023 itibarıyla yaklaşık 27,2 milyon küresel kullanıcısı var; bu, 2023’ün ilk çeyreğine göre yaklaşık 1,4 milyonluk bir artışı temsil ediyor. Bu kullanıcıların yaklaşık %72’si veya 19,4 milyon kişi tamamen PMI’ın dumansız ürünlerine geçti.

Kullanıcı sayısındaki artışın bir nedeni ürün yelpazesinin genişlemesi ve en son üretilen son teknoloji harikası olan iluma prime çeşitli ülke ve bölgelerdeki tanıtımıdır.

2023 yılının ikinci çeyreğinde promosyon altı yeni ülke ve bölgeye genişletilerek Haziran 2023 sonu itibarıyla toplam sayı 23 ülke ve bölgeye ulaştı. Bu yıl itibarıyla promosyonun 50 ülke ve bölgeye yaygınlaştırılması hedefleniyor. bölgeler.

Isıtılmış tütün ürünleri pazar payının %35’ini oluşturmaktadır.

Şu anda, yanmadan ısıtılan sigaralar Japonya’daki tütün pazarının %35’inden fazlasını oluşturuyor ve IQOS bu büyümede başı çekiyor. “Dumansız bir toplum”a doğru ilerlemeyi daha da hızlandırmak amacıyla sınırlı sayıda üretilen ILUMA BRIGHT ilk olarak Japonya’da piyasaya sürülecek.

“Size Sunulan Renkli Pozitif Enerji” adlı sınırlı sayıdaki ürün, canlı renkleri ve zarif gümüş vurgularıyla ILUMA’nın konumunu yükseltmek için tasarlandı.

“ILUMA PRIME BRIGHT” için önerilen perakende fiyatı 3000 TL “IQOS ILUMA BRIGHT” 2600 TL ve “IQOS ILUMA ONE BRIGHT” 1350 TL olup normal modellerle aynıdır. 

Yorum yapın

Item added to cart.
0 items - 0,00

deneme bonusu veren siteler