Puff Bar

Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 32

Gösterilen sonuç sayısı: 32

Puff, içerisinde belli oranda nikotin ve farklı aromaların olduğu bir tür elektronik sigaradır. Geleneksel sigaraları bırakmak ve sağlığa zararlı etkilerinden kurtulmak isteyenler tarafından yoğun olarak tercih edilen bir üründür. E-sigara, elektronik nargile ve vape gibi isimlerle bilinen tek kullanımlık Puff fiyatları, konusun da kampanyalar ve indirimlerle harika ürün modelleri.

Puff bar zararlı mı

Sigara, içerisindeki nikotin nedeniyle bağımlılık yapan bir üründür. Sigara tiryakileri, nikotine olan bağımlılıklarından dolayı sigaranın zararlı etkilerine maruz kalır ve sigarayı bırakmaya ciddi anlamda zorluk yaşar. Puff Bar, bu noktada tiryakilerin nikotin ihtiyacını karşılayarak, onlara çok daha az zararlı bir sigara deneyimi yaşama imkanı verir.

Puff Bar Nedir? Ne İşe Yarar?

Puff Bar fiyatı, tek kullanımlık bir elektronik sigara türüdür. Vaporizasyon veya bilinen diğer ismiyle buharlaştırma yöntemi ile kullanıcıların likit içerisindeki nikotini ve aromayı almasını sağlar. İnhilasyon sayesinde kullanıcılar, adeta gerçek bir sigara içiyor gibi keyif alır ve nikotinin verdiği hazzı yaşar.

Puff Barlar; batarya (pil), ısıtıcı eleman, likit deposu ve mikroçipten (denetleyici) meydana gelir. Kullanımları son derece basit olan bu ürünlerin farklı nikotin oranına sahip seçenekleri vardır.

Puff Bar, yanma olmadan kullanılır. Buna bağlı olarak klasik sigaralara kıyasla çok daha güvenlidir. Klasik sigaralarda meydana gelen yanma ve bunun sonucunda oluşan duman, nikotin haricinde insan sağlığı açısında zararlı etkileri olan katran ve türevlerini barındırır. Ancak puff barlarda herhangi bir yanma meydana gelmez. Bundan dolayı yanma kaynaklı riskleri ihtiva etmez. İlgili durum ise kullanıcıların çok daha güvenli bir deneyim yaşamaları anlamına gelir.

Klasik sigaraların sağlığa zararlı etkilerinin büyük kısmını taşımayan Puff Bar, buna karşın sigara keyfini en üst seviyede yaşatır. Kullanıcılar, buharlaştırılan likit içerisindeki nikotini aldıkları gibi likitteki farklı aromalarla da eşsiz bir deneyim yaşarlar.

Geleneksel sigaralarda meydana gelen yanma olayı nedeniyle kül, koku ve duman oluşumu kaçınılmaz olarak gerçekleşir. Ele ve kıyafetlere kokunun sinmesi, dumanın çevredekileri rahatsız etmesi gibi farklı olumsuzluklar söz konusudur. Puff Bar sigara ise bu tür olumsuzluklara sahip değildir. Kullanıcıların sorunsuz ve kaliteli bir deneyim yaşamasını hedefleyen bir ürün olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Puff Bar Fiyatları

Sigarayı bırakmak isteyen veya sigaranın olumsuz etkileri olmadan sigara deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için elektronik sigaralar özel bir alternatiftir. Bu alternatifin fiyatları ise yakından takip edilmektedir. Puff Bar fiyatları, mevcut kullanıcılar ve elektronik sigara kullanmayı planlayanlar açısından önemlidir.

Elektronik sigara fiyatları, tercih edilecek ürüne, kapasiteye, aromaya ve nikotin oranına bağlı olarak farklılık gösterir. Her ne kadar net fiyat ifade etmek zor olsa da ortalama Puff Bar fiyatları 400 TL ile 750 TL arasında değişir. Ürünlerin özelliklerine bağlı olarak buradaki aralığın üzerinde veya altında rakamlara sayılan elektronik sigaralar da bulunmaktadır.

Puff Bar Aromaları

Puff Barlar, daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi için nikotine ek olarak farklı aromalar da içerir. Kullanıcıların zevkleri ve damak tatları dikkate alınarak bu noktada çok sayıda farklı seçenek sunulur. Yaygın olarak tercih edilen seçenekler şu şekildedir:

  • Blueberry Ice: Serinletici bir etkiye sahip yaban mersini aromasının hakim olduğu seçenektir.
  • Cran Lemon: Limon ve diğer ferahlatıcı meyvelerin karışımından oluşan bir aromadır.
  • Passion Fruit: Tatlı tropikal meyvelerin karışımı şeklindeki bir seçenektir.
  • Tütün: Klasik sigara ile benzer bir deneyim yaşamak isteyenler için geliştirilen tütün aromalı seçenektir.
  • Tangerine Ice: Nane ve mandalina aromasının karışımından oluşur.
  • Kiwi Stawberry: Kivi ve çilek aromalarının birleşimidir.

Bunların haricinde farklı meyve aroması seçenekleri de vardır. Ayrıca çikolata, kahve ve vanilya gibi aromalar, alışılmışın dışında seçenekler arayanlar için sunulur.

Puff Bar ile Sık Sorulan Sorular

Puff Bar ile ilgili sık sorulan sorular ve bu soruların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Puff Bar Tek Kullanımlık Mı?

Puff Bar, tek kullanımlık bir üründür. Ancak puff kapasitesine göre kullanım süresi farklılık gösterir. Dolayısıyla içerisindeki likit bitene kadar kullanılır.

Puff Bar Sağlığa Zararlı Mı?

Puff Bar, kullanıcıların nikotin ihtiyacını karşılamak ve sigaranın zararlı etkilerinden onları korumak için geliştirilmiş bir üründür. Sigara kadar sağlığa zararlı olmayan bu elektronik sigara türlerinin, sağlık için bazı olumsuz etkilere neden olabileceği ileri sürülmektedir.

Puff Bar Bağımlılık Yapar Mı?

Bu ürünler, nikotin ihtiyacının karşılanması için geliştirilmiştir. Nikotin ise bağımlılık etkisi oluşturabilen bir maddedir. Dolayısıyla ilgili ürünlerin bağımlılık yapma riskleri vardır.

Puff Bar Kaç TL?

Puff Bar, 400 TL ile 750 TL arasında değişen fiyatlarda satılır. Kapasite, aroma ve nikotin oranı gibi unsurlara bağlı olarak fiyatları farklılık gösterir.

Puff Bar Ne Kadar Sürede Biter?

Kapasitesine ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak kullanım süresi değişir. Bu ürünlerin 1000 ile 10000 puff arasında değişen kapasite seçenekleri vardır. Ortalama kullanımda 1000’lik ürünler 3-5 günde biterken, 10000’lik ürünler ise 30 günde bitmektedir.