IQOS 3 DUO

IQOS 3 Duo Nedir?

Duo 3 kullanılabilirlik anlamında Sigaradaki tütün, 600°C’yi aşan sıcaklıklarda yanar ve yüksek düzeyde zararlı kimyasallar içeren duman üretir. Ancak tütünü yanma, ateş, kül veya duman olmadan 350°C’ye kadar çok daha düşük sıcaklıklara ısıtır. Daha düşük sıcaklıkta ısıtma, ısıtılmış tütünün gerçek tadını verir. Tütün ısıtıldığı ve yakılmadığı için, sigara dumanına kıyasla zararlı kimyasalların seviyeleri önemli ölçüde azalır

Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Gösterilen sonuç sayısı: 7

İQos 3 DUO Genel Özellikleri

IQOS 3 Duo, IQOS ailesinin yeni ürünü, üst üste 2 kez kullanım için tasarlanmıştır. Şarj kutusu 80 dakikada tam dolmaktadır ve tutucuyu 20 kez şarj edebilmektedir.

Tutucunun şarj süresi yaklaşık 3 buçuk dakikadır, ancak bu iki kez kullanım içindir. Sonuç olarak, iki kat daha hızlı şarj olur. Yalnızca bir kez kullanır ve yeniden şarj kutusuna takarsanız, şarj süresi 2 dakikaya düşer.

– 1 kullanım: 2 dakika (bize 1:30 dakika)

– 2 kullanım: 3 dak. 30 saniye (bize 5:00 dakika)

Bu yeni cihazla teknoloji harikası ürünler üreten aile genişletildi. Artık kullanım ve bekleme ya da yükleme süreleri için tercihlerimize en uygun olanı seçmek için iyi bir ürün yelpazesine sahibiz.

Tütünü yakmak yerine ısıtan ve sigaraya daha iyi bir alternatif sunan yenilikçi IQOS sisteminin en son versiyonudur.

Üç ana bileşen içeren bir tütün ısıtma sistemidir: ısıtılmış bir tütün ünitesi (HEETS veya HeatSticks olarak adlandırılır), bir tutucu ve bir şarj cihazı.

Tütünü yakmak yerine ısıtma fikri yirmi yılı aşkın bir süredir var olmasına rağmen, yetişkin tüketicileri tatmin edecek bir ürün yaratmak için yıllarca araştırma ve geliştirme yapılması gerekti. Yaklaşık 7,3 milyon tüketici şimdiden sigaradan bu ürüne geçmeyi seçti: tütün ısıtma sistemimiz IQOS.

IQOS 3’ün kalbinde, özel olarak tasarlanmış ısıtılmış tütün ünitelerini ısıtan gelişmiş elektronikler bulunur. IQOS 3, tütünü, nikotin içeren aromalı bir tütün buharı salacak kadar ancak tütünü yakmadan ısıtır.

IQOS 3 DUO MODELİIQOS DUO 3  Kullanımı

Isıtma elemanı kapanmadan ve ünite bir uyarı sesi çıkarmadan önce her tütün çubuğundan yaklaşık 15 nefes, alarak çubuğu çıkarmanız ve tutucuyu şarj cihazına bırakabilirsiniz. Kendi dahili pili, bir sonraki sigara içme seansına hazır olmak üzere yaklaşık dört dakika içinde doldurulacaktır. cihaz her tam dolumun da yaklaşık 20 sigara içme seansı sağlar.

Nasıl Temizlenir?

DUO Isıtıcı titreşene ve Işık(lar) beyaz yanıp sönene kadar Isıtıcı Düğmesine basın. Isıtıcının içini silmek için Temizleme Çubuğunu ısıtıcıya sokun. Temizleme Çubuğu ile plakaya dokunmayın.

Not: Cihazın düzgün çalışmasını sağlamak için düzenli olarak temizlenmesi gerekir, bu nedenle her 10 kullanım seansından sonra verilen temizleme tomurcuklarını kullanın.

Duo serisine eklenen en yeni özellik çift çekimdir.

Arka arkaya sık kullanımlar için üretilen bu cihazın yaklaşık. Şarj süresi 3 buçuk dakikadır. Tabi ki bu iki çekim için olan veridir.

Tabi yukarı da belirtmiş olduğumuz süre sadece çift kullanım için geçerlidir. Yalnızca bir kez kullanır ve yeniden yüklerseniz, şarj süresi 2 dakikaya düşer.

Daha hızlı çekim için 3 Süresi

  • İlk kullanım süresi : 2 dakika (bize 1:30 dakika)
  • İki kullanım süresi :  3 dak. 30 saniye (bize 5:00 dakika)

En son üretim serisi olan bu cihazla birlikte farklı seçeneklere ve çekim sürelerine sahip olabilir, ayrıca üretilen diğer renk ve modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Renk Çeşitleri Nelerdir?

Yeni cihazlar  bakır rengini tasarım yelpazesine eklenirken aynı zamanda normal üç modelin renkleri de mevcut olacak, bu renklerle birlikte seçimleriniz için artık beş farklı renk modeli bulunmaktadır.