IQOS 3 Duo ve IQOS Iluma karşılaştırıldı

IQOS 3 Duo ve Iluma, elektronik sigara meraklısıysanız veya geleneksel sigaralardan daha az zararlı bir alternatife geçiş yapmak isteyen biriyseniz, IQOS Iluma’yı duymuş olabilirsiniz. Sigara içmenin neden olduğu zararı potansiyel olarak azaltabilecek, dumansız ürünler tasarlama konusundaki kararlılığıyla tanınan Philip Morris International şirketinin en son yeniliğidir.

IQOS 3 Duo nedir?

IQOS 3 DUO  Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ısıtmalı bir tütün cihazıdır. HEETS veya HeatSticks adı verilen tütün çubuklarını yakmak yerine ısıtarak geleneksel sigaraya alternatif sağlamak üzere tasarlandı. Bu işleme “tütün ısıtma sistemi” veya “yanmayan ısı” teknolojisi adı veriliyor.

IQOS 3 DUO, önceki IQOS modellerine göre daha hızlı şarj süresi ve cihazı art arda iki oturumda kullanma yeteneği gibi bazı iyileştirmeler sunuyor.

IQOS Iluma nedir ?

IQOS ILUMA, Philip Morris International (PMI) tarafından da geliştirilen bir tütün ısıtma sistemidir . Bu, yetişkin sigara içenlere geleneksel sigaralara alternatif sağlamak üzere tasarlanmış orijinal IQOS ürün serisinin bir evrimidir.

IQOS ILUMA, “ Terea ” adı verilen özel tasarımlı tütün çubuklarını ısıtmak için “Induction HeatControl™” adı verilen bir teknoloji kullanıyor . Tütün, duman veya kül üretmeden nikotin içeren bir buhar üreten bir bıçak olmadan ısıtılır, yakılmaz.

IQOS ILUMA, benzer bir deneyim ve memnuniyet sunarken, sigaraya daha modern ve daha az zararlı bir alternatif sunmayı amaçlamaktadır. IQOS ILUMA, şık tasarımı, özelleştirilebilir LED ışıkları ve daha hızlı şarj özellikleriyle daha üstün bir deneyim sunar.

Cihaz, dumansız bir geleceğe doğru geçişi teşvik ederek tatmin edici ve daha temiz bir tütün deneyimi sunmayı amaçlıyor.

ILUMA’nın üç modeli vardır: Iqos Iluma Standard , Iqos Iluma Prime ve iqos iluma one . Aşağıdaki tablo benzer olan Iqos 3 Duo ve Iqos Iluma Standard’ı karşılaştırmaktadır.

iluma
IQOS 3 Duo ve IQOS Iluma karşılaştırıldı 3
ŞartnameIQOS 3 DuoIQOS Iluma Standardı
Pil ömrü   En fazla 20 tütün çubuğuEn fazla 20 tütün çubuğu
Tutucu kapasitesi1 tütün çubuğu1 tütün çubuğu
Şarj süresi1 saat 50 dakika2 saat 15 dakika
Cihaz ağırlığı128 gr140 gr
Isıtma teknolojisiIsı Kontrolü İndüksiyon (Bıçaksız) 
Cihaz boyutları  119,25×22,38×14,68 mm 118,5×20,1×12,5 mm
Isıtma odası      Seramik ısıtma bıçağıSeramik ve altın ısıtma odası
Bluetooth bağlantısıHAYIREvet
Isıtma süresiTütün çubuğu başına yaklaşık 20 saniyeTütün çubuğu başına yaklaşık 15 saniye
Titreşim uyarılarıEvetEvet
Uyumluluk HEETS’te çalışıyor  Yalnızca  Terea ile çalışır
Arka arkaya oturumlar2 ardışık2 ardışık
Otomatik başlatma işleviHAYIREvet

IQOS Iluma’ya geçmeli miyim?

IQOS Iluma elektronik sigara dünyasında ezber bozan bir ürün. Daha az zararlı nikotin içeren bir buhar üretmek için özel olarak tasarlanmış tütün çubuklarını kullanan, yanmayan, ısıtan bir cihazdır. Daha az zararlı bir alternatife geçmek isteyen sigara içiyorsanız, IQOS Iluma düşünmeye değer olabilir.

Yeni ısıtma teknolojisi, çubuğu sigara içme süresi boyunca daha düzgün bir şekilde ısıtarak daha yumuşak bir deneyim yaratıyor, ayrıca Terea çubukları her iki taraftan da kapatıldığı için daha az koku ürettiğini düşünüyoruz.

Son fakat en az değil, benzersiz bir satış noktası olarak, Iqos Iluma’yı kullanırken daha fazla temizliğe gerek yoktur ve sigara içme deneyimi her seansta tamamen aynıdır. Bıçak yok, temizlik yok, çok daha iyi bir deneyim!

Yorum yapın

Item added to cart.
0 items - 0,00

deneme bonusu veren siteler